Zawody tenisa stołowego

W dniu 27.11.2018 r. w naszej szkole odbyły się zawody tenisa stołowego dla klas IV-VI, w których udział wzięli uczniowie naszej klasy.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.00 w sali, gdzie znajdują się stoły do gry w ping-ponga.     Rywalizacja odbywała się osobno pomiędzy dziewczynami i chłopcami z poszczególnych roczników. Zawody prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, p. Magdalena Szymczycha i p.Robert Wypiór. Naszą klasę reprezentowali uczniowie: Agata Piechura, Patrycja Markiewicz, Łukasz Wojciechowski i Maximilian Bulenda. Zawody zakończyły się o godzinie 10.50 z sukcesem dla naszej klasy, ponieważ zdobyliśmy trzy medale – srebrny i dwa brązowe.

Uważam, że takie zawody powinny być organizowane częściej przez naszą szkołę np. pomiędzy osobami z różnych roczników. Bardzo fajnie spędziliśmy tam czas i mieliśmy okazję rywalizować z kolegami i koleżankami z innych klas.

Zrelacjonowała: Patrycja Markowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *